KULLANIM KOŞULLARIwww.iyipsikoloji.com  adresini ziyaret eden kişiler (bundan sonra “ziyaretçiler” olarak anılacaktır) aşağıda belirtilen kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. Aykırı davranışlara karşılık, www.iyipsikoloji.com tüm yasal haklarını saklı tutar.
www.iyipsikoloji.com'da yer alan içerik ziyaretçiler tarafından ancak kaynak belirtmek kaydı ile kullanılabilir.
www.iyipsikoloji.com'da yer alan içerik, www.iyipsikoloji.com yazarlarının kişisel görüşlerinden veya muhtelif kaynaklardan edindiği bilgilere dayanarak yaptığı yorumlardan oluşmaktadır. www.iyipsikoloji.com içeriğine dayanarak yapılacak her türlü tasarruf ziyaretçilerin kendi özgür iradesine dayanmalıdır. Ziyaretçiler içerikte bulunabilecek eksik veya hatalı bilgiler nedeni ile uğrayabilecekleri zararlardan www.iyipsikoloji.com sahibini sorumlu tutamaz.
www.iyipsikoloji.com sahibinin ziyaretçiler tarafından yazılan yorumlardan ötürü hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Ziyaretçiler tarafından www.iyipsikoloji.com'a eklenen yorumlardan ötürü tüm hukuki ve cezai sorumluluk yorumu yazan ziyaretçilere aittir.
Ziyaretçilerin gerek içerik gerekse diğer ziyaretçilerin görüşlerine ilişkin yorumları yasa ve yönetmeliklere, genel ahlak kurallarına aykırılık oluşturmamalıdır. Belirtilen hususlara aykırılık oluşturan yorumlar veya blog/yazı konusu ile alakalı olmayan her türlü yorum ve duyuru nitelikli yazı, www.iyipsikoloji.com sahibi tarafından herhangi bir uyarı ya da bildirim yapılmaksızın silinebilir.

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Yorumlar

Popüler Yayınlar

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *